این روزها احساس میکنم که زندگیم خیلی تکراری و کسالت آور شده.مخصوصا بعد از دست دادن افرا که تقریبا از یک ماه پیش براش نقشه کشیده بودم و مطمئنم که دیدنش خیلی تو روحیه ام اثر مثبت می گذاشت.

کلا من آدمی هستم که عاشق بیرون رفتن و گشتن و مهمونی و پیک نیک و.... هستم و امسال سرمای هوا از یک طرف و داشتن دخترکی که مدام سرما می خوره از طرف دیگر باعث شده که خونه نشین بشم.

در راستای غلبه بر این حس نا خوشایند هفته گذشته دو غذای جدید درست کردم.یکی کو کو تره که تعریفش رو زیاد شنیده بودم ولی تا حالا خودم درست نکرده بودم و دیگری شاورما مرغ.خوشبختانه هر دو غذا خوشمزه بود و با استقبال همسر و دخترک روبرو شد.

شاید باورتون نشه ولی همین تغییر کوچک در غذای روزانمون باعث شد که احساس بهتری پیدا کنم و از زندگیم بیشتر لذت ببرم.چه خوب گفتن که: "تغییر راز ماندگاری است".

/ 7 نظر / 23 بازدید
ماندانا

منم اين روزها با اينکه سرم شلوغه ولی خيلی احساس يکنواختی ميکنم

نرجس

من هم کسل بودم یه خورده از کارهای عید را کردم... یه خورده هم خرید و جابه جایی تو خونه بهتر شدم از امروز هم که مهمان برام رسیده! دو تا پسر بچه ی شیطون دبیرستانی به مدت یک هفته!!!! دیگه بعید بدونم دچار کسالت بشم....

علی

سلام وبلاگ قشنگي داري خوشحال ميشم از سايت من بازديد كنيد همه چيز توش هست : فروشگاه اينترنتي – بانك مشاغل – مقاله – دانلود – نقاشي – جوك و اس ام اس وووو منتظر قدم شما هستم توي بخش ارتباط با ما نظرتونو برام بنويسيد مرسي

حميد رضا

سلام وبلاگ خوبی داری تبريک ميگم من تازه وبلاگم رو افتتاح کردم با دوستات بياد نظر بدين خوشحال ميشم اگه دوست داشتی لينکت ميکنم موفق باشی

خانم نويسنده

هلن خانمی من که ديگه کاملا در باتلاق روزمرگی و يکنواختی غرق شدم پس باز هم گلی به جمال شما که با درست کردن دو غذای جديد حال و هوای خودتون رو تغيير داديد .

کورال

افرا رو منم از دست دادم و کلی دارم غصه می خورم.....

باران

منم از دست دادمش. راستی دستور شاورما رو میشه یا بنویسی یا بگی کجا میشه پیداش کرد؟