سلام

با  سرما چیکار میکنین.من که هفته پیش و این هفته پانی رو نبردم مهد.ترسیدم سرما بخوره.مامانم قبول زحمت کردن و این دو هفته نگه داشتش.

 

تو محل کارمون خدا رو شکر دما خوبه و هوا سازها کار میکنن.ولی برای یکی از همکارام مشکلی پیش اومده بود که باعث نگرانی من هم شده بود و خدا رو شکر امروز بهم خبر داد که به خیر گذشته.

موضوع ازین قرار بود که این همکارم با یه خانومی که از اق ل *یتها هستن آشنا شده بود و اون خانوم هم برای تبلیغ د ی ن خودشون چند تا سی دی به همکارم داده بود.این همکارم هم در کمال بی فکری سی دی ها رو آورده بود و روی کامپیوتر سر کارش ریخته بود و خلاصه بچه های انجمن احضارش کرده بودن و بازپرسی و هزار دردسر.

البته خدا رو شکر قانع شدن که این همکارم هیچ ربطی به اون اقل*یت نداره ولی تهدید کردن که تا کاملا مطمئن نشدیم فایلش رو نگه می داریم.

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ثمين

سلام هلن جونم ..واااااااااای ميدونی الان چندروزه ميامو همش ۲تا پست قبلو نشون ميده وبت؟ اخرشم اف ۵ رو زدم که ديدم دوتا پست جديد گذاشتی ..علت غيبتم اين بود خب خوبی تو؟ گل دخترمون چطوره؟

باران

واقعا کار خوبی کردی که پانی رو نبردی مهد

مونی

مراقب خودت و دخملت باش تو اين هوای سرد

نازنين

سلام منم رومی را نبردم از ترس با مهد که تماس گرفتم گفت در حد ۴ تا امدن..مواظب خودت و دخملی باش

ميلاد

سلام و صد سلام احوال شما خوبين ميلاد هستم با سرما می سازيم ما که اهوازيم از سرماش کلافه شدم اول ولی دارم شکر می کنم چون ما تا آخره سال هوامون گرمه حالا که سرده می ناليم ولی شکر من والا قرار بود عيد برم دبی که نشد اينترنتم هم قط بود تا برج ۴ وصلش کردم حالا هم هيچ رفتم سره کار چسبيدم به کار گواهينامم رو هم هنوز نگرفتم همه گرفتن الا من يکم ترسه يکمم اين مغازهه به هم ريختس بايد بسازمش واسه همين که نميرم برا گواهينامه بی خيال پانی چطوره عطيه اينا پرستاربچه می خوان من برم استخدام شم بچه دوست دارم اونم دختر آره ديگه اينم خبر اين چند وقت اين هم بود مروری بر چند خبر از خودم

طراوت کتانی

نه! اگر راستش را بخواهید منظورم شما نبوده اید. ما همدیگر را در وبلاگ هایمان چندان ملاقات نمی کنیم. در برخی از کشورهای اروپایی، تبلیغ دین و نفی دین، در مدرسه، هر دو ممنوع است. توصیف غیر جانبدارنه ی دین البته آزاد است. اما نباید از دینی بد گفت و نه خوب گفت. بچه ها در سنی نیستند که بتوانند قضاوت کنند. در دانشگاه، اشکالی ندارد اما در آن جا باید مبتنی بر مدارک علمی باشد و نه بدگویی. البته آن همکار شما بزرگسال بوده است و قدرت تشخیص داشته است و دارد. اما از همه ی این ها گذشته، خوشحالی شما از خوشحال شدن او، خوشحال کننده است. یک خوشحالی انسانی.

خانم نويسنده

عجب ماجرايی تو اين سرما مراقب سلامتی خودتون و پانی خانمی باشيد .