شوک

ديروز دخترم رو گذاشتم مهد و خودم اومدم سر كار.هنوز نيم ساعت نگذشته بود كه از مهد زنگ زدن و گفتن صورت پاني قرمز شده.گفتم چرا؟ گفتن نمي دونيم.خودت بيا ببين چي شده.

نمي دونين با چه دلهره و اضطرابي مرخصي ساعتي گرفتم و رفتم.ديدم صورتش قرمز شده و ورم كرده،طوري كه چشماش كوچولو شده بود.خيلي هول كردم.دكتر مهدشون اومد ديدش و بدون اينكه بچه رو معاينه كنه،فقط با ديدن صورتش گفت:يه بيماري شبه سرخكه كه سه روز تب مي كنه و بعد خوب ميشه.بايد سه روز استراحت كنه و نياد مهد.

بد جوري عصبي شده بودم.برگشتم اداره و مرخصي كامل گرفتم و رفتم. برگه رو كه منشي برد تا امضا بگيره،يه چيزاي نامفهومي در مورد خودم شنيدم.نمي دونم چي گفت.ولي احتمال ميدم گفته باشه كه  به خاطر همين چيزاست كه خانوما نبايد كاركنن.چون اولين باري كه ديدمش ازم در مورد وضعيت خونوادگي و تعداد بچه و ... پرسيد.بعد هم با يه غرور خاصي گفت من 2 تا بچه دارم و با اينكه خانومم خيلي دوست داشت كار كنه ولي به خاطر بچه ها ترجيح دادم كه تو خونه باشه.

رفتيم خونه.واسش درجه گذاشتم ولي اون اصلا تب نداشت.ورم و قرمزي صورتش هم بهتر شد.عصر بردمش پيش دكتر خودش گفت آلرژيه. به يه چيزي آلرژي پيدا كرده.

يه نفس عميق كشيدم و خيالم راحت شد.

تو رو خدا اگه هركدومتون پزشك هستين،تو تشخيصاتون يه كم دقت كنين تا يه مادر رو اينجوري عذاب ندين.

/ 26 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ال اس دی

تقدیم به چشایی که پر از جادوست!!! نامه های ال ای دی مثل خون تو رگهات جاری میشه ال اس دی رو با خون نوشتن بیا تو ال اس دی آپ آخر ال اس دی لذت به توان بی نهایت

مدار صفر درجه

خيلی متاسف شدم از برخورد مدير عاملتون احتمالا خانومشون بيشتر از يه کار بلد نبود که جایی مشغولش نکرد وگرنه مردها به خاطر حقوق خانوماشون حاضرن دست به هر کاری بزنن همينکه پانی جونت چيزيش نبود خدا رو شکر

نوتاش

خانم هلن! این جور اشتباهات در تما دنیا اتفاق می افتد. بعد هم در کشورهای پیشرفته قانونی هست که یک علامت قرمز در پرونده ی دکتر و پرستارش می گذارند تا دفعه ی دیگر دقت کنند. اما در ایران، گاه تصادف های خوش موجب نجات انسان از سهل انگاری ها می شود.دکترهای خارج هیچ بر اساس حدس و گمان کار نمی کنند اما در ایران تا دلتان بخواهد چنین است. به هرحال خوشحالم که برای بچه تان مشکل بزرگی نبوده است.

رامينا

دکترهای ما مانند معلم ها، کار ادارات، یک بار که درس خواندند و در کارشان متخصص شدند، انگار برای همه ی عمر متخصصند. دانش جلو می رود. علم این افراد هم باید جلو برود. شما فکر می کنید که مسؤلان ما چقدر مندها و رؤسایروی این جور چیزها سرمایه گذاری می کنند؟

'golsa

وای مرده شور هر چی الرژیه ببرن که می یاد بلای جون ادم میشه هلن جون برو از مربی های مهد کودک پرس و جو کن ببین چی بهش دادن بخوره که انجور شده تا دیگه حواست باشه اونو از غذاش حذف کنی

ليلی

سلام هلن جان خوبی ؟ خبری ازت نيست

محمد

سلام هلن جان کم پيدا شدی اميدوارم ديگه از اين مشکل ها پيش نياد ولی اين شوک ها و اضطرابها تو زندگی طبيعيه

نازمهر

هلن جون تو اين جور موارد بهتره با يکی از بزرگترا مثل مامانت مشورت کنی. چون اونا خيلی چيزا رو بهتر از دکترا متوجه می شن