بهار نزدیک است.

 

این روز ها خیلی شادم و از همه چیز لذت میبرم.از هوا، طبیعت،باران.حتی ماهی کوچولوهای قرمز هم منو خوشحال میکنن.نه اینکه هیچ غمی نداشته باشم نه.بلکه اگه بخوام بهشون فکر کنم چندین و چند مشکل تو زندگیم وجو دارن.مثل مشکل من با این کار لعنتیم و با این رئیس از خود راضی.

 

ولی موضوع اینه که در حال حاضر اصلا نمی خوام که به مشکلاتم فکر کنم و می خوام این چند روز باقیمونده از سال رو واقعا زندگی کنم.

 

خلاصه اینکه من الان دچار شادی کاذبم.

 

بیشتر کارهای خونه تکونیم رو انجام دادم.دیروز به پیشنهاد شوهرم دکوراسیون خونه رو عوض کردیم.خونمون خیلی دلباز شد.هیچ وقت فکر نمی کردم چیدمان اینچنینی اینقدر به بهتر شدن خونه کمک کنه.واقعا ازت ممنونم همسر مهر بانم.

 دخترک هم این روزها همش فکر بازیه و از بیرون ریختن وسایل کمدها و ریخت و پاش ناشی از تغییر دکوراسیون واقعا لذت میبره.بیشتر روزهای کاری هم منو مجبور میکنه بعد از مهد ببرمش پارک.ولی چه کنم که بیشتر از یکساعت نمی تونم تو پارک بمونم و با هزار ترفند راضیش میکنم که بریم خونه.

 

/ 14 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرند نیلگون

[گل][قلب] همیشه شاد و برقرار و نزدیک آرزوهات باشی!

منــوچهـر

با درود " چرا اتش تطهیر میکنه؟ نمی تونم این مطلب رو درک کنم.از نظر من آبه که تطهیر میکنه نه آتش." سئوالات همواره کلید گشایش درب‌های بسته‌ای هستند که در پیش روی داریم. اصل تطهیر یا زدایش ناخالصی‌ها از دامان روح و تزکیه‌ی آن به نوعی آزمون واگذاردن چیزهایی است که بدان دلبستگی پیدا کرده‌ایم. چیزهایی که به هیچ عنوان با ساختار حیـاتـی روح سازگاری ندارند و وی را هرچه بیشتر در مسیر سرگشتگی‌اش پریشان‌تر می‌کند. اتش و آب هر دو در مـاهیـت از یک ساختـارنـد، این جهان ماده است که به آن دو نام متعـدد و شیـو‌هـای عملکرد متفـاوت بخشیده است، هر دو ابـزاری خـداونـدی و پـرداختـه از نـورنـد و آهنگ خوش ترنم وی‌انـد، که بـرای روح و سـرشـار کـردن او از نشـاط و بـارور سـازی‌اش در دامـان حقیقت این هستـی مـورد استفـاده قـرار مـی‌گیـرنـد.

منــوچهـر

و دیگر اینکه: شادی‌ها کاذب نیستند بلکه نتیجه‌ی رهایی روح از قید و بندهایی‌اند که پیش از آن در دام آن بوده است، چیدمان منزل و نشاط و فراخی دیداری که حاصل آن است نمودی از فراخی روح در فضای گسترده‌ای است که در آن قرار گرفته است، پنجره‌های رو به شادی را هرچه بیشتر بگشایید پر و بال زدن روح را در آسمان آبی آزادی بیشتر مشاهده خواهید کرد. برکت باشد[گل][خداحافظ]

باران

همیشه شاد باشی تا شادی جایگزین ... باشد.

نازنین

سلام عزیزیم چرا کاذب هلن عزیز ما همیشه شاده مثل رومینا اما رومی تمام مدت بهم می ریزه اما بقول خودش مرتب می کنه افرین به همسر روزای خوبی در انتظارت باشه

رویا

سلام دوست عزیز خیلی ممنون که به وبلاگم سر زدی. عید نوروز رو بهت تبریک می گم و خسته نباشی با خونه تکونی. درباره سوالی که پرسیده بودی باید بگم فکر نمی کنم خبر گرفتن ازش کار درستی باشه، چون دیگه زندگیش فقط مال خودش نیست. امیدوارم سال خوبی داشته باشی.

منــوچهـر

با درود فرا رسیدن نوروز را به شما و خانواده تبریک گفته و آرزوی سالی پر برکت را برای‌تان دارم. برکت باشد[گل][بدرود]

مریم

سلام. سال خوبی داشته باشی. عزیزم شادیهات کذب نیست.[ماچ][قلب]

نازنین

هلن عزیزیم سال خوبی داشته بشای پانی نازو ببوس

محمد

سلام خوبه که روزهای آخر رو شاد هستی سال جدید امیدوارم همیشه سرحال و شاد باشی و خودت رئیس بشی