خواستگار

چند روز پیش توی محل کارم یکی از خواستگارای اسبقم رو دیدم.اونم بعد از ۱۰ سال که از اون ماجرا میگذره.خیلی برام جالب بود.تمام خاطره هایی که از اون روزا برام مونده بود مثل یه فیلم از جلوی چشمام گذشت.اومد جلو و حال و احوال کرد و بعد برام از زندگیش گفت.

از اینکه بعد از جواب رد دادن من خیلی عجولانه تصمیم گرفته و کسی رو انتخاب کرده که تا حالا هم در گیر این انتخابشه و حالا با داشتن دو تا بچه و گذشت حدود ۱۰ سال دیگه کاری نمیتونه بکنه و فقط میخواد زندگیش یه جورایی بگذره و تموم بشه.

بعد که اومدم خونه موضوع رو از سیر تا پیاز برای مایک تعریف کردم و ازش پرسیدم به نظرت چرا از زندگی خصوصیش و اینکه خوشبخت نشده واسم گفت.

مایک نظر خودشو بهم گفت.شما دوست عزیز چه نظری داری برام بنویس

ولی درسی که از این ماجرا میشه گرفت اینه که هیچوقت تو زندگیمون عجولانه تصمیم نگیریم

/ 9 نظر / 7 بازدید
nc

سلام هلن عزيز.عجله کردن نوعی انتقام گرفتن از خود است حالا به هر صورتی که ميخواهد باشد .و اين بدترين اتفاقی است که ممکن است برای ما بيفتد.

مينی داينا

سلام معمولا آدم ها با گفتن مشکلاتشون سعی دارن تا بار غم هاشون رو کم کنند. و بهترين مخاطب کسيه که تو جريان باشه تا لازم باشه کمترين توضيحات رو بدن .

علی صالحی

سلام ممنون بهم سر زدی و البته ممنون که وبلاگی با محتوای واقعی راه انداختی ميدونيهمه ماها کم و بيش يه همچين اتفاقايی برامون افتاده مهم اينه که در زمان خودش جوری تصميم گرفته باشيم که بعدها هم خودمون پشيمون نشده باشيم و هم اون طرفمون از اينکه يه تلنگر بهش زديم جوری زندگيش رو ادامه بده که مجبور نشه حتما سرش به سنگ بخوره تا بفهمه اشتباه کرده راستی کجای اين کره خاکی زندگی ميکنين؟

چنگ مريم

اول که خوش اومدی- دوم اينکه به نظر من دليل خاصی رو دنبال نمی کرده. فقط چون براش يک ادمی بودی از گذشته اش فکر می کنم خيلی براش محرم بودی- خواسته درد دل کنه. البته اين وجه مثبت قضيه است- سعی می کنيم اينجوری نگاه کنيم مايک / هلن- ارمنی هستيد؟

زهرا

ممم...فکر کنم چون تو متعلق به گذشته اش بودی ، گذشته ای که احتمالا خيلی شيرين بوده و الان ديگه اون رو نداره ، برای همين برات درد دل کرده

محمد

سلام ممنون از حضور سبزت پیروز باشید

محمد

درودی دیگر امر شما اطاعت شد. مؤید باشی

ماندانا

چه جالب سليقه امون در مورد قالب يکيه

ali-blind owl

بعد از گذشت سالها وقتی آدم عشق قديمی خودش رو ميبينه به هر دری ميزنه تا با اون صحبت کنه حتی شايد مجبور بشه برای نشون دادن ناراحتی از اين که به عشقش نرسيده دروغ هم بگه