ساندویچ و شخصیت شما

یک تحقیق علمی در رابطهبا ساندویچ نشان می دهد روش خوردن شما می تواند بیانگر احساسات درونی شما باشد .

 کدام یک از روش های زیررا برای خوردن ساندویچ در نظر می گیرید ؟

1.       ساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می کنید؟
 
 

2.       ساندویچ خود را دو لقمه می کنید ؟
 
 

3.       ساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وصف ناپذیر میخورید ؟
 
 

4.       همیشه ساندویچ خود را نصف کرده و باقی مانده را دربشقاب می گذارید؟
 
 

5.       ساندویچ خود را کاملاْ باز کرده و محتویات آن راتنها با تکه ای نان می خورید ؟

 

 

چنانچهساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می کنید:

فردی منظم ، حساس ، دقیقو عاطفی هستید . در واقع نظم در زندگی شما حرف اول را می زند . دیگران به خوبی میدانند که از چه جایگاهی باید با شما وارد سخن شوند . گذشت شما در زمینه های مختلفزبانزد خاص و عام است . صبر و استقامت از دیگر ویژگی های شماست . دیگران برای انجامکارها و رفع نیازهای روزمره خود روی شما حساب می کنند .

  2-چنانچهساندویچ را دو لقمه می کنید :

شما ظاهراْ فردی عجول ونسبتاْ خشن بوده و این خصوصیت راحتی در غذا خوردن را نیز نشان می دهد . ظاهراْ خیلیاز خودتان مطمئن هستید و می توان گفت که در اکثر اوقات به خاطر عجول بودنتان بدونمشورت با دیگران تصمیم می گیرید که در بسیاری از موارد عواقب آن را نیز متحمل میشوید . معمولاْ شما فرصت رسیدگی به حرف و سخن دیگران و یا حتی خود را ندارید ، کهاین نیز ناشی از همان عجول بودن ذاتی شماست .

 ۳-چنانچهساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وصف ناپذیر می خورید:

به راحتی با دیگران دوستمی شوید و خوشرو و دست و دلباز هستید و به رای و نظر فرد مقابل احترام می گذارید واز درگیر شدن با اطرافیان پرهیز می کنید ، آرامش خاصی دارید و دیگران از بودن درکنار شما احساس لذت می کنند .

  ۴-چنانچه همیشهساندویچ خود را نصف کرده و باقی مانده آن را در بشقاب می گذارید :آینده نگری و نگاهی بهفردا داشتن از ویژگی های شخصیتی شماست . در هر زمینه ای و برای اقدام در مورد هرمساله ابتدا به عواقب آن اندیشیده و با مروری به آینده حال را برنامه ریزی می کنید . مصمم و هوشیارید و نسنجیده حرف نمی زنید . دیر با کسی دوست می شوید اما دوستیهایتان پایدار است.

 ۵-چنانچهساندویچ خود را کاملاْ باز کرده و محتویات آن را تنها با تکه ای نان می خوردید: 

شخصیتی قابل احترامدارید . سعی می کنید هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نروید . نگاه گیرا و نافذ شمامی تواند مخالفانتان را به سرعت سر جای خودشان بنشاند . بخش بسیار قوی و ممتازشخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن ها رانیز ببینید . انرژی شما برای یافتن دوستان جدید و کم نظیر نیز مثال زدنی است . درحل مشکلات بسیار ماهر و زبر دست بوده و عاشق رقابت سالم با دیگرانهستید

 

/ 14 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

ببین من ساندویچم رو کاملا باز می نک و بعد بع دوقطعه تقسیم می کنم و با اشتهاس وصف ناذیر می خورم به نظر من روانی ام؟

پرنس

من که ۳ بودم...خدا به خير کنه قسمت دوم سرقت هم آپ شد

گيتی

من با عجله ای سانويجمو ميخورم که يادم نمياد باهاش چیکار میکنم اصلا من همشو با هم غورتش میدم. کسی نیست که منو انالایز کنه یا همه رفتند ساندویجاشونو بخورند.

خانم نويسنده

هلن خانمی گزينه انتخابی خودم و تفسيرش رو که خوندم شدم چون با احساسات درونيم مو نمی زد به هر حال باز هم ممنون از اين پست جالب .

نگين شيـــراز

جالب بود اما واقعيت اينه که آدمها در شرايط متفاوت ممکنه به طريق متفاوتی غذاشونو بخورن ... اونوقت دچار بحران چند شخصيتی هستيم ؟ !! نميدونم .. شايد اشکال از من باشه اما زياد به اين نوع تست ها عقيده ندارم ... براتون توفيق و تندرستی و آرامش آرزو ميکنم ... از وبلاگ شميم استخری عزيز با شما آشنا شدم ..

ماندانا

اين روانشنلس ها به ساندويچ خوردن آدم هم کار دارند

پرند نيلگون

جالب بود ! يکی تکليف منو مشخص کنه آخه من چند جور می خورم ساندويچمو . تازه از بچگی تا حالا هم نوعش عوض شده !!! عزاداری هاتون قبول

چله نشين

سلام دوستای ناز منگولی من اولا که من به خاطر این غیبت 25 روزه معذرت میخوام ثانیا اینکه حوصله نوشتن نداشتم ثالثا این ادرس جدید وب من می باشد وهیچ اصلا نمیخوام که به جز خودتون کسی بدوونه بذارین خودم دوستامو انتخاب کنم .رابعا التماس دعا در این ایام عزاداری امام حسین (ع). خامسا بیاین برنامه واسه محرم (بدو بدو وقت رو از دست ندین )